Zirve şaşırttı! En çok indirilen oyunlar belli oldu

Oyuncu sayısı, bir oyunun başarılı olup olmadığını gösteren kriterlerden birisi diyebiliriz. Hatta çoğu kişi bir oyunu deneyimlemeden önce topluluğunun genişliğini, yani popülaritesini bir kontrol ediyor ve bu doğrultuda bir karara varıyor. Peki geçtiğimiz ay satın alımlarda TL kullanmayı durduran ve dolar kuruna geçiş yapan Steam‘de en çok indirilen oyunlar hangileri? İşte ayrıntılar!

Steam en çok indirilen oyunlar belli oldu

Steam hakkında paylaştığı verilerle bilinen SteamDB, haftanın en çok satanları listesini yeniledi. Geçen haftanın en popüler oyunlarına baktığımızda zirvede bir değişikliğin olmadığını görebiliyoruz. Zira burada karşımıza Valve’ın el konsolu Steam Deck çıkıyor. Firmanın konsolunun oyunlarla birlikte sıralamaya sokulma nedeniyle ilgili herhangi bir bilgi söz konusu değil.

Listenin ikincisi Lethal Company olurken, üçüncüsü Counter-Strike 2 oluyor. Bunun yanı sıra dördüncü sırada PUBG yer alırken, Call of Duty beşinci sıradan kendine yer buluyor.

Steam geçtiğimiz haftanın en çok indirilen (28 Kasım – 5 Aralık) arasındaki satışları ele alıyor) oyunlar listesi:

  1. Steam Deck
  2. Lethal Company
  3. Counter-Strike 2
  4. PUBG
  5. Call of Duty
  6. Baldur’s Gate 3
  7. Destiny 2
  8. EA SPORTS FC 24
  9. Apex Legends
  10. Dead by Daylight

Peki sizler bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Listede görmeyi beklediğiniz bir oyun var mıydı? Görüşlerinizi aşağıdaki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x