Trabzonspor’un yeni başkanı Ertuğrul Doğan oldu

Trabzonspor’dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Kulübümüzün Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı sona erdi.

Genel Kurul’da 1129 oy alan Doğan, kulübümüzün yeni başkanı seçildi.

Ertuğrul Doğan başkanlığındaki Yönetim Kurulumuz şu isimlerden oluşuyor:

Zeyyat Kafkas, Ali Haydar Gedikli, Sami Karaman, Kemal Ertürk, Serkan Kılıç, Nevzat Kaya, Faruk Hacıhaliloğlu, Yahya Karahasan, Taner Fikret Saral, Coşkun Öztürk, Ahmet Beşir, İbrahim Şahinkaya, Derviş Köz ve Birhan Emre Yazıcı.

ERTUĞRUL DOĞAN’DAN İLK AÇIKLAMALAR

Trabzonspor’un yeni başkanı Doğan ilk açıklamasında, “Trabzonspor’un yeni başkanı olmaktan büyük onur ve gurur duyuyorum. Bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğim. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımla birlikte kulübün menfaatini ön planda tutacağımızın sözünü veriyorum.” dedi.

Kendisine oy verenlere teşekkür eden Doğan, “Tek gerçeğimiz olacak, kulübümüzün çıkarları. Yeni bir hikayeye başlıyoruz demiştim, bu hikayenin kahramanları, Trabzonspor camiasının bileşenleri yani sizler olacaksınız. Desteklerini ileten herkese canı gönülden teşekkürlerimizi sunuyoruz. Allah yolumuzu açık etsin, dualarınızı esirgemeyin. Saygı ve sevgilerimle” ifadelerini kullandı.

Ertuğrul Doğan ayrıca, “Biz büyük bir aileyiz. Şu andaki sorunlarımızı ortadan kaldırabilecek hafızaya, kültüre ve güçlü bir iradeye sahibiz. Kimse endişe etmesin, beraber aydınlık yarınlara yürüyeceğiz” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir