Shakira, Basın Mensuplarından Çocuklarını Rahat Bırakmalarını İstedi: “Onları Takip Etmeyi Bırakın Artık!”

Shakira; fotoğrafçıların, çocuklarını sürekli takip ettiğini iddia ettikten sonra ‘arkadaşlarından, gazetecilerden ve medyadan’ kendisinin ve çocuklarının mahremiyetine saygı göstermelerini istedi. Buyurun detaylara ?

Kaynak: https://news.sky.com/story/shakira-as…

Biliyorsunuz ki Shakira ve Pique’nin olaylı boşanması, hem magazin hem de müzik dünyasında baya bi’ konuşulmuştu.

Pique ve Shakira’nın biten aşkının külleri de uzun süre savruldu.

Shakira’nın ayrıldıktan sonra yazdığı diss şarkısındaki “Bir Casio için bir Rolex’i değiştirdin” sözleri büyük olay yaratmıştı.

Bu aşkın bitiş sebebi ise Pique’nin Shakira’yı aldatmasıydı…

Arada kalan ise çocuklar olmuştu. Shakira’nın eski kayınvalidesi, Pique’nin yeni sevgilisini desteklediği için, oğulları Sasha ve Milan’ın babanelerini aramalarını yasakladığı iddia edilmişti.

Shakira, çocuklarının “zor bir yıl geçirdiğini” söyleyerek basından mahremiyet istedi.

Ünlü isim, sosyal medya hesabından hayatındaki ‘değişiklikler’den ve bunun çocukları üzerindeki etkisinden bahsetti.

1 milyonun üzerinde beğeni ve 43 binin üzerinde yorum alan Instagram paylaşımı ise şu şekilde:

‘Sevgili arkadaşlarım, gazeteciler ve medya. Bir kamu figürü olarak hayatımdaki bu değişim anında, basının benim ve ailemle ilgili sürekli bir merak duyması anlaşılabilir. Yine de çocuklarım Milan ve Sasha, Barselona’da paparazziler ve çeşitli medya tarafından aralıksız bir kuşatma ve amansız takip altında çok zor bir yıl geçirdiler. Hayatlarında yeni bir döneme başlarken, medyayı onların mahremiyet haklarına saygı duymaya davet ediyorum.’

Dokuz yaşındaki çocukları Milan ve yedi yaşındaki Sasha’nın güvenliğinden endişe duyan şarkıcı, fotoğrafçılardan ve gazetecilerden onları takip etmemelerini istedi.

‘Onları okulun çıkışına veya girişine kadar takip etmekten kaçınmanızı, evimizin kapısında beklemenizi veya Barselona’da her gün olduğu gibi fotoğraf elde etmek için ders dışı etkinliklerine ve oyunlarına kadar kovalamanızı rica ediyorum.’

“Gazetecilerin ve fotoğrafçıların Milan ve Sasha’nın karşı karşıya olduğu duruma karşı duyarlı olduklarına ve onlara karşı mümkün olan en insani şekilde davranabileceklerine inanıyorum.”

‘Bir sanatçı olarak değil, her çocuğun hak ettiği gibi sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri için çocuklarının psikolojik ve duygusal iyiliklerini korumak ve kollamak isteyen bir anne olarak bunu talep ediyorum. Anlayışınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.’

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda konuşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir