Neler oldu neler… Misafir değil kayyum geldi… Pqueen kadınları uyardı…

Zeynep Çakır

X Odası 5. bölümüyle karşınızda…

Son haftalarda çeşitli konular konuştuk… Hem çizmelerden hem izdihamlardan hem de aldatma iddialarından bahsettik.

Bu haftada konularımızı belirledik…

Başlayalım…

ŞAMPİYONLAR LİGİNE KAYYUM ŞOKU

Dilan Polat’ın 2019 yılında paylaştığı ve ‘Şampiyonlar ligi’ olarak nitelendirdiği fotoğrafta bulunan fenomenler haklarında yurt dışına çıkış yasağı getirilmiş ve bazılarının mal varlığına el konulmuştu. Geçen hafta yaşanan bir gelişmeyle fotoğraftaki 12 isme ait şirketlere kayyum atandığı duyuruldu.

49. PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ

49. Pantene Altın Kelebek Ödülleri rüzgar gibi geldi geçti… Tatlı anılardan duygusal dakikalara, dolu dolu geçen bir akşamda neler neler olmadı ki… Ünlü oyuncu Pınar Deniz’in Serenay Sarıkaya’ya attığı bakış, “Ne bakışı bu?” yorumlarını getirdi.

“En iyi romantik komedi dizisi erkek oyuncu” ödülüne layık görülen Kerem Bürsin’in İngilizce – Türkçe karışık konuşması yakışıklı ismi dillere düşürdü.

Gecede ödül alamayan fenomen Reynmen ise 2020 yılında aldığı Altın Kelebek dahil birkaç ödülünü çöpe attığı anları paylaşarak dikkat çekti.

ALİNA BOZ VE UMUT EVİRGEN’İN DÜĞÜNÜ

Umut Evirgen ve Alina Boz çifti dünyaevine girdi bildiğiniz gibi. Düğüne İpek Filiz Yazıcı ve eşi şarkıcı Ufuk Beydemir de katıldı. Gelin ve damat ile birlikte paylaşmış oldukları videoda dikkat çeken bir nokta vardı…

O da Ufuk Beydemir “Ay Tenli Kadın” şarkısını söylediği sırada Umut Evirgen’in, İpek Filiz Yazıcı’nın elini tutmaya çalıştığı anlar…

Onlar için normal sosyal medya kullanıcıları için anormal olan durum sosyal medyada yankı uyandırdı.

AFRA SARAÇOĞLU VE MERT RAMAZAN DEMİR

Mert Yazıcıoğlu ile 4 yıllık ilişkisi biten Afra Saraçoğlu, dizideki partneri Mert Ramazan Demir’le yeni bir aşka yelken açmıştı.

Ünlü çiftin hayranları bu ilişkiyi desteklese de magazin gündemine yansıyan pek çok iddianın ardından Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir’le ayrıldıklarını “Sadece iş arkadaşıyız” sözleriyle duyurdu.

GRAND THEFT AUTO 6’DAN İLK FRAGMAN

Ekim 2002’de çıkış yapan ve o dönem dünyayı kasıp kavuran Grand Theft Auto Vice City, 21 yıl sonra tekrardan oyunseverler ile buluşuyor. Rockstar Games, serinin yeni oyunu GTA 6’nın Vice City’de geçeceğini açıkladı ve yayınladığı resmi tanıtımda Vice City’den bazı görüntülere yer verildi.

2025’te çıkması planlanan oyunu 150 dolardan satılacağı iddia ediliyor.

PQUEEN MEME KANSERİ OLDUĞUNU AÇIKLADI

Twitch yayınlarındaki kahkahalarıyla tanınan Pqueen lakaplı fenomen Pelin Baynazoğlu, meme kanserine yakalandığını açıkladı.

Kasım ayında bir ameliyat geçiren fenomen, erken tanı ile sağlık durumunun iyiye gittiğinin müjdesini vererek kadın takipçilerini de yılda bir kez meme muayenesi konusunda uyardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x