Kocasına kartını verdi, şifre ‘tanışma tarihi’ dedi: Hiç beklemediği bir şey oldu

Kocasına tanışma tarihlerini hatırlamadığı için sitem etmek üzere kredi kartını veren ve şifresinin bu tarih olduğunu söyleyen kadın, hiç beklemediği bir şeyle karşılaştı. Kocasının hatırlamadığını zannederek rahatlıkla kartını veren kadın, benzin deposunu tamamen doldurup fişle gelen kocası karşısında şok oldu. Kartı verirken kocasına “Aşkım bu seferlik benden olsun. Şifresini sormayacak mısın?” diye soran kadın, “Fulluyorum” diyen kocasına ısrarla “Fulle de şifreyi sormayacak mısın? Şifreyi sorman gerek.” diye konuştu.

Şifrenin tanışma tarihleri olduğunu söyleyen kadın, kendisini öperek araçtan ayrılan kocası geri döndüğünde şaşırdı. “Nasıl aldın? Tanışma tarihimizi nereden biliyorsun? Bu böyle olmuyordu. Ben bilmiyorsun diye verdim, niye fulledin? İnsan tanışma tarihini hatırlar mı? Sen ne biçim erkeksin ya?” diye kocasına sitem eden kadın, kocasından “Hatırlasak suç hatırlamasak suç.” yanıtını aldı.

“Gitti yani, bir de fullemişsin. Taksit yapsaydın bari.” diye kartından para harcamasına sitem eden “Bin lira verdin. Ne olmuş sanki” diyen kocasına “Bu video böyle olmuyordu. Keşke çekmeseydim. Gerçekten aldın ha sen.” şeklinde kızdı. Kocası ise “Aldım. Ne için verdin, video çekmek için mi?” derken, kadından “Erkek dediğin tanışma tarihi bilmez.” cevabı geldi. Kocası ise “Bilmiyorum da hatırlatıyorsun ya her gün.” şeklinde yanıtladı.

O sözler sosyal medyada tartışma yarattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x