Hazal Kaya’dan ‘Çağatay Ulusoy’ yanıtı: Yeniden birlikte oynamayı çok isterim

Ali Atay’ın yönetmen koltuğunda oturduğu “Ölümlü Dünya 2” filminin galasına katılan oyuncu Hazal Kaya, Farah Zeynep Abdullah ile Boran Kuzum’un başrollerini paylaştığı “Bihter” filmi hakkında konuştu.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde Nihal karakterini canlandıran Kaya, “Aşk-ı Memnu bir roman, biz günümüzde uyarlayıp dizisini yaptık. Onlar da bir dönem filmi çektiler. Çok boyutlu ve çok güzel bir hikaye Aşk-ı Memnu. Bundan sonra da tekrar aynı hikayeyi çekmek isteyenler olabilir, olacaktır. Herkese başarılar dilerim. Herkesin de ellerine sağlık. Bunun dışında söyleyeceğim bir şey yok” dedi.

‘KIVANÇ’LA BEREN’İ TEKRAR BİRLİKTE İZLEMEK BENİ ÇOK GURURLANDIRDI’

‘Aşk-ı Memnu’daki rol arkadaşları Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat’in 13 yıl sonra bir araya geldiği “İstanbul İçin Son Çağrı” filmi hakkında da konuşan oyuncuya “Siz de eski partneriniz Çağatay Ulusoy’la beraber oynamak ister misiniz?” diye soruldu. Kaya, “Ben de Çağatay Ulusoy’la yeniden birlikte oynamayı çok isterim. Kıvanç’la Beren’i tekrar birlikte izlemek beni de çok gururlandırdı. O yüzden ben de tabii ki çok isterim Çağatay ile oynamak bakalım, kısmet” ifadelerini kullandı.

Bir dönem Çağatay Ulusoy ile Adını Feriha Koydum dizisinde başrolleri paylaşan Hazal Kaya, “Çağatay Ulusoy’la yeniden birlikte oynamayı çok isterim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x