‘Dilek Taşı’nda heyecan dorukta! Mustafa yolun sonuna mı geldi?

Başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı, oyuncu kadrosunda Elif Doğan, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz, Lena Naz Kalaycı ve Ömer Toprak Yılmaz gibi birbirinden başarılı isimler rol aldığı Kanal D’nin sevilen dizisi ‘Dilek Taşı’, yeni bölümü ile ekranlara geldi.

“SANA VEDA EDEMEDİM!” / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

25 Ekim Çarşamba günü yayınlanan Dilek Taşı dizisinin yedinci bölümünde; Sevda, Kenan’ı eve girerken görür. Kendine hakim olamaz ve Kenan’ı öper. Tam bu sırada Asuman olanları görür. Artık Kenan için sıkıntılı zamanlar başlayacaktır.

‘DİLEK TAŞI’ SON BÖLÜM

Rona ailesinin Cemre için olan planını duyan Ömer, hemen Mustafa ve Figen’in yanına gelir. Duyduklarını söyleyecekken kalbi dayanmaz ve fenalaşır. Mustafa ise şüphelenmeye başlamıştır.

Kendine gelen Ömer, Macide ve Rüçhan’ın konuştuklarını Figen’e anlatır:

Cemre’yi böbreği için evlat edinmişler…

ASUMAN, KENAN VE SEVDA’YI ÖPÜŞÜRKEN YAKALADI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

SİNAN İÇİN ZAMAN DARALIYOR!

Figen duydukları karşısından şoke olmuştur. Ancak bunları Mustafa’ya söylemeyez. Bir hışımla Macide’nin yanına gider. Macide ve Figen konuşurken yukarıdan Rüçhan’ın feryadı gelir. Sinan fenalaşmıştır. Apar topar hastaneye kaldırılan Sinan için zaman darlmaktadır. Macide yine öfkesini Harun’a kusar ve torunu için hiçbir şey yapmadığını dile getirir.

Mustafa için artık sahte kimlik şart olmuştur. Bunun için daha önce kurtardığı miçonun evine gider. Karşısına çıkan fırsat, Mustafa için bir ikilem yaratacaktır.

SİNAN HASTANEYE KALDIRILDI / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Rona ailesi eve gelen askerlerin arama emriyle sarsılır. Figen çok korkarken Mustafa ise kaçmayı başarmıştır. Harun ise durumu toparlayan kişidir.

MACİDE, MUSTAFA İLE FİGEN’İN KONUŞMALARINI DİNLEDİ

Mustafa, Yılmaz adıyla Rona ailesinin ev numarasını arar ve Figen ile konuşur. Ancak bu olay işin rengini değiştirir. Çünkü Macide paralel hatta konuşmaları dinler ve Mustafa’nın Cemre hakkında söylediklerini duyar.

KORKUTAN KİMLİK KONTROLÜ / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Cemre ile birlikte Mustafa’nın yanına gitmek için hazırlanan Figen, Macide engeline takılır. Cemre’yi dışarı çıkarmak için izin alamayan Figen, buluşma yerine tek başına gider.

FİGEN NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRDI!

Dizinin final sahnesinde; Macide, Mustafa’dan kurtulmayı kafasına koymuştur. Macide, avukatları aracılığıyla Mustafa’yı ihbar eder ve Figen’in de ona yardım ettiğini söyler.

MACİDE, MUSTAFA’NIN KİM OLDUĞUNU ÖĞRENDİ / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Figen ile buluşan Mustafa, bu ihbar üzerine etrafını saran polisleri görünce neye uğradığını şaşırır. Tek amacı kızına kavuşmak olan Mustafa’nın teslim olmaktan başka çaresi yoktur…

‘Dilek Taşı’, yeni bölümleriyle her çarşamba saat 20.00’de Kanal D’de!

MUSTAFA YOLUN SONUNA MI GELDİ? / İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x