Demet Özdemir’den DJ Sergio açıklaması geldi

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen ekranların başarılı oyuncularından Demet Özdemir, önceki akşam Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşen bir etkinliğe konuk oldu.

Yaklaşık bin kişinin katıldığı geceye katılan ünlü isimlerden biri olan Demet Özdemir, oldu. 31 yaşındaki oyuncu, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

“O kadar pahalı değil.”

“Venedik Film Festivali harika geçti, çok onur vericiydi ve gerçekten rüya gibiydi. İlgi ve alaka çok güzeldi, çok mutlu döndüm” diyen Özdemir, festivalde giydiği eteğin fiyatının gündem olmasıyla ilgili şunları söyledi: “Elbiselerimi beğendiklerine çok sevindim. Sosyal medyada eteğimle ilgili konuşulan 184 bin TL rakamı doğru değil. O kadar pahalı değil.”

Demet Özdemir

“Türkiye’yi terk etmeyi düşünmüyorum”

Güzel oyuncu, “Yunanistan’dan ev almanız ‘ülkeye artık eskisi gibi gelmeyecek’ şeklinde yorumlandı. Düşünceleriniz neler?” sorusu üzerine, “Türkiye’yi terk etme gibi bir düşüncem yok. Öyle bir şey olur mu hiç! Ülkemi çok seviyorum.” “Bütün sosyal çevrem, arkadaşlarım, işim gücüm burada. O bir şakaydı. Bütün hayranlarım ‘Artık Türkiye’ye dönmeyecek’ şeklinde yorumlar yapınca ben de bir şaka yapmak istedim. Yazılı bir şaka olduğu için çok anlaşılmadı galiba” ifadelerini kullandı.

Özdemir, DJ Sergio ile aşk yaşadığı yönündeki dedikodulara ise “Çok arkadaş edindim orada, hayatımda kimse yok” diyerek son noktayı koydu.

Ağustos 2022’de dünyaevine girdiği Oğuzhan Koç’tan sekiz ay sonra boşanan Demet Özdemir, “Aşka küstünüz mü?” sorusuna da şu yanıtı verdi: “Hiç küsmedim, kapısı kapatılacak ya da aranılacak bir şey değil bu. Demet Özdemir’in kalbini çalmak zamana ve mekana göre değişebilir. Beni aşk konusunda ne etkiler gerçekten ben de bilmiyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x