Almeda Abazi: Sakinleştirici alıp çıktım

Tolgahan Sayışman ve eşi Almeda Abazi, geçtiğimiz akşam Etiler’de görüntülendi. Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ikili iftara geldiklerini söyledi.

“İFTAR SÖZÜMÜZ VAR”

Sayışman, merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 11 ili etkileyen deprem sonrası bölgeye yardıma gitmişti. Sayışman o anlar hakkında konuştu:

Herkese hayırlı Ramazanlar. Özellikle deprem bölgesindeki vatandaşlarımıza huzurlu bir ay diliyorum. Önümüzdeki hafta inşallah bir aksilik olmazsa iftar sözümüz var. Bazı çadırları ziyarette bulunacağız. Son durumu, son nabzı tekrar ölçtüm, yardım ettiğim dernek ile ona göre yardımlara devam edeceğim. Kimse unutmasın, ilk zamanlarda herkes coşku ile Allah razı olsun yardımlarını, desteklerini yaptılar. Şimdi yavaş yavaş yardımların hızı kesildiği için biraz daha sorumluluk alma zamanı geldi. Hep birlikte atlatacağız bu süreci.

“İLK DEFA BUGÜN ÇIKTIM DIŞARI”

Almeda Abazi ise “Çok fazla söyleyecek bir şey yok. Hepimiz kötü şeyler atlattık, hatta Tolga’nın dediği gibi atlatmadık. Elimizden geleni yapıyoruz, yapmaya da devam edeceğiz Tolga ile. Ben ilk defa bugün çıktım dışarı, biraz ısrar ettiler kayınvalidem geldiği için. Sakinleştirici alıp çıktım. Bir de anne olduğum için ilk düşündüğüm şey oradaki çocuklar oldu. İstanbul’da bölgeleri araştırıyorum hangisi sağlam, nereler değil diye. Bugün anca çıkabildim bu süreçte dışarı” dedi.

“BU SÜREÇTE HEP ARIYORUM”

Muhabirlerin “Hatta bu süreçte Tolgahan Sayışman’ı hep yanınızda ve yakınınızda olmasını istiyormuşsunuz. Bununla ilgili neler söylemek istersiniz?” sorusuna ise Abazi “Normalde hiç aramam, gel diyen bir insan değilim ama bu süreçte hep arıyorum ‘gel hadi, nerdesin?’ diye” yanıtını verdi.

“GİTTİĞİMİZ HER YERE ONLARI DA GÖTÜRÜYORUZ”

Sayışman ise “Ben de mecburen sette oluyorum. Bir yandan da set ve çalışma saatlerim oluyor. Eve daha çok vakit ayırmak istiyorum artık. Çocuklardan bağımsız bir şey yapamıyoruz. Gittiğimiz her yere onları da götürüyoruz artık” dedi.

“SET ÇOK ZOR GEÇİYOR”

Oynadığı ‘Barbaros Hayreddin’ dizisi hakkında konuşan Sayışman “Çok zor geçiyor set. Aksiyonu bol bir proje. Kendimi de bu açıdan çok zorluyorum ama çok keyif alıyorum sette. Sakatlansam da devam edebilirim deyip devam ediyorum sete” dedi.

“EVE GELMEDEN ÖNCE HASTANEYE GİDİYORMUŞ”

Abazi ise “Eve gelmeden önce hastaneye gidiyormuş. Tedavi olup öyle eve geliyormuş. Öğrendim ben bunu. Sert sakatlıklar geçirdiği de oluyor. Eve gelince kontrol ediyorum artık” dedi.?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*