27 Mart- 2 Nisan 2023 HAFTALIK BURÇ YORUMLARI

KOÇ BURCU

Sevgili Koç; haftaya bol bol iletişim kurarak, seyahat ederek başlıyorsunuz. Hafta ortasında ev, aile, gayrimenkul konuları gündeme gelebilir. Maddi kaynaklarınızla ilgili ani yükselişler gerçekleşebilir. Ayrıca ailenizle ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz. Hafta sonunda; aşk, çocuk, eğlence, tatil, hobi konularıyla ilgili bazı krizler yaşayabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Pazar günü diyete başlamak için güzel bir günde olacaksınız.

Bu hafta başlattığınız herhangi bir ortaklık, sürdürülebilir ve başarılı sonuçlar verecektir. Rekabetçi fiyatlandırmayı bir strateji olarak kullanmak, iş geliştirme için yardımcı olacaktır. Bilinen bir kaynaktan veya uzun süredir görüşmediğiniz uzak bir akrabanızdan alacağınız yatırım tavsiyesi faydalı olacaktır. Yatırımlarınız için birden fazla uzun vadeli sepet yapın. Bu hafta için yapılan eğlence veya iş amaçlı seyahat planlarınız oldukça verimli ve keyifli geçecek. Hafta boyunca partnerinizin ihtiyaçlarını görmezden gelmekten kaçının, aksi takdirde onunla olan ilişkiniz istenmeyen bir hal alabilir.

BOĞA BURCU

Sevgili Boğa; haftaya maddi kazançlarınızla ilgili güzel gelişmelerle başlıyorsunuz. Şans sizinle olacak. Hafta ortasında; yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahat konuları gündeminize gelebilir. Ani aşk hayatınızın her alanından aniden hayatınıza girebilir. Sosyal çevrenizle beraber seyahat, eğitim kararı alabilirsiniz. Hafta sonunda; ev, aile, gayrimenkul konuları gündeme gelebilir. Ayrıca çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Tatil kararı alabilirsiniz.

Hafta boyunca herhangi bir konuda karar alırken aceleci olmaktan kaçının, araştırın ve yalnızca tarafsız, adil bir yargıya vardıktan sonra kararınızı açıklayın. Bu hafta yatırımlarınız için profesyonel birinin önerdiği finansal araçlara yönelin ve asla risk almayın. Sağlıkla ilgili konularda biraz dikkatsizsiniz, koruyucu sağlık önlemleri alın ve mümkünse bir check-up yaptırın. Aşk ve iş hayatınızı birbirinden ayırın iş zamanı iş aşk zamanı aşk olmalı.

İKİZLER BURCU

Sevgili İkizler; haftaya enerjik, atak başlıyorsunuz. Fiziksel değişim yapabilirsiniz. Hafta ortasında; para, kazançlarla ilgilenebilirsiniz. Kalıcı kararlar alabilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları elde edebilirsiniz. Aşk aniden hayatınıza girebilir. Beklemediğiniz kişilerin aşk itirafları gündeminize gelebilir. Hafta sonunda; yakın çevre, kardeşler, eğitim, seyahat konuları gündeminize gelebilir. Ailenizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Evinizin dekorasyonunu değiştirebilirsiniz.

Bu hafta iş yerinizde çok fazla stres ve fikir çatışması ile karşılaşabilirsiniz. Maddi konularda esnek olmayı bırakın ve bütçe hesabı yaparak buna sağdık kalın. Bu hafta başarı ve şans sizin yanınızda olacak. İlişkisi olan ya da evli İkizler için ilişkinin adeta parlayacağı bir dönem olacak. Bekar olanlar ise halen ciddi bir ilişkinin peşinde değil.

YENGEÇ BURCU

Sevgili Yengeç; haftaya duygusal olarak içe çekilerek, yalnız hissederek başlayabilirsiniz. Kariyer hayatınızda şans sizinle olacak. Hafta ortasında; kendinizi iyi hissetmeye başlayacaksınız. Duygularınızı rahat ifade edebileceksiniz. İş hayatınızda bazı durumları büyütebilirsiniz. Sosyal çevrenizle ilgili ani gelişmeler gerçekleşebilir. Ayrıca ani aşk; sosyal çevrenizden karşınıza çıkabilir. Bir ilişkiniz varsa evlilik kararı alabilirsiniz. Yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konularıyla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Hafta sonunda; maddi kaynaklarınızla, gelirlerinizle ilgili düzenleme yapabilirsiniz. Tatil yapabilir, eğlenebilirsiniz.

Bu hafta abartılı bir kar için spekülatif finansal yatırım araçlarına para bağlamayın yoksa ağır kayıplarla karşı karşıya kalacaksınız. Size benzeri görülmemiş bir şey gibi görünse de, dürtülerinize hakim olun ve bu sıralar pahalı bir şey satın almaktan kaçının. Bir süredir monoton giden bir aşk olabilir ve bu durum karşı tarafın suçu değil. Hafta sonu için partnerinize güzel bir sürpriz yapmanız bu olumsuz durumu telafi edebilir.

ASLAN BURCU

Sevgili Aslan; haftaya sosyalleşerek, arkadaşlarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Sosyal çevre, topluluk-derneklerle beraber yurt dışı, eğitim, seyahat kararı alabilirsiniz. Hukuk konularında şans sizinle olacak. Hafta ortasında; duygusal olarak içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Ruhunuzu besleyecek manevi çalışmalar yapmak, sevdiklerinizle ilgilenmek, yemek yapmak iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. Hafta sonunda; kendinizle ilgilenebilirsiniz. Atak ve enerjik olacaksınız. Fiziksel değişim yapabilir, kişisel bakım yapabilirsiniz. Partnerinizle bazı sorunlar yaşanabilir. Maddi kaynaklarınızla, gelirlerinizle ilgili düzenleme yapabilirsiniz

Daha sonra pişman olma ihtimaliniz olduğundan, bu hafta iş ile ilgili herhangi bir karar almaktan kaçının. Kolay paranın cazibesine kapılırsanız, elinizdeki paradanda olacaksınız. Bu hafta, yakın çevrenizden birinin evliliği ile ilgili yaşayacağı problemde asla taraf olmayın. Gün gelir onlar barışır olan size olur. Finansal açıdan beklentilerinizin karşılanacağı bir hafta olacaktır. Hafta sonu için partnerinizin size hoş bir sürprizi olabilir.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başak; haftaya kariyer hayatınıza odaklanarak başlıyorsunuz. Maddi kaynaklarınızı güçlendirecek güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hafta ortasında; sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz. Aşk hayatınızda bazı krizler olsa da aşk hayatınızda ani güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk alanlarında şans sizinle olacak. Hafta sonunda; duygusal olarak içe çekilebilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Sanatla ilgilenmek, çocuklarla zaman geçirmek iyi hissetmenize yardım edecektir. Ufak bir tatil planı yapabilirsiniz.

Bu hafta iş hayatınızda olumlu haberler bekleyebilirsiniz. Bu bir iş değişikliği veya terfi gibi bir durum olabilir. Yatırımlarınızı birden fazla küçük sepete bölmek sizi olası zararlardan koruyacaktır. Bu hafta özellikle partnerinizin kalbini kırmaktan kaçının ve aksine onun kendisini iyi hissetmesini sağlamaya çalışın. Hafta sonu yakınlarınız ve sevdikleriniz için yapacağınız alışverişlere biraz fazla para harcayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU

Sevgili Terazi; haftaya yurt dışı, eğitim, seyahat, yabancılar, hukuk konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Ortaklık, partner, evlilikle ilgili şans sizinle olacak. Hafta ortasında; kazançlarınız ani artış gösterebilir. Finansal açıdan güçlü fırsatlar yakalayabilirsiniz. İş hayatınızda kalıcı kararlar alabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Hafta sonunda; sosyalleşebilir, arkadaşlarınızla zaman geçirebilirsiniz.

Bu hafta aileniz odağınız olacaktır. Eş ya da partnerden kaynaklı bir sağlık sorunu sizi biraz hırpalayabilir. Yurtdışı ile ilgili bir eğitim konusunda alacağınız haber, planlarınızı değiştirmenize sebep olabilir. Maddi açıdan bu hafta geçen haftaya nazaran daha kazançlı ve bereketli günler geçireceksiniz. Hafta sonu şehir dışına bir kaçamak yapabilir sakin ve huzurlu bir gün geçirmek isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU

Sevgili Akrep; haftaya para, finans, okültizm, ameliyat, cinsellik konularıyla ilgili güzel gelişmelerle başlıyorsunuz. Evlilik, ortaklık konularında ani gelişmelere hazır olun, şans sizinle olacak. Hafta ortasında; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk veya yabancılarla ilgilenebilirsiniz. Aşk, çocuk, borsa, hobilerinizle ilgili kalıcı kararlar alabilirsiniz. Hafta sonunda; kariyer hayatınız ön plana çıkabilir. Aile içinde bazı krizler gerçekleşebilir.

Bu hafta iş hayatınızda ani ve önemli kararlar almaktan kaçının. Özellikle istifa veya iş değişikliği için hiç uygun bir zaman değil. Ay sonuna kadar resmi evrak işleri veya yasal sözleşmelerden de uzak durmalısınız. Mali sıkıntınızda size yardımcı olacak bir arkadaşınızı veya yakın bir akrabanızı aramaktan çekinmeyin. Muhtemelen size hayır cevabı vermeyeceklerdir. Partneriniz ya da eşiniz ile aranızdaki sorunları çözmek adına gayret gösterin ancak başkalarına da kapıyı kapatmayın.

YAY BURCU

Sevgili Yay; haftaya partner, ortaklık, aşk, tatil gibi konularla ilgilenerek güzel bir giriş yapıyorsunuz. Haftanın şanslısı sizsiniz. Çalışma hayatınızda ani değişimler gerçekleşebilir ama bir taraftan da ani aşk çalışma hayatınızda karşınıza çıkabilir. Hafta ortasında; finans, ameliyat, sağlık, okültizm konularıyla ilgilenebilirsiniz. Ailenizle beraber kalıcı, uzun vadeli kararlar alabilirsiniz. Hafta sonunda; yurt dışı, eğitim, seyahat, hukuk konuları gündeminize gelebilir.

Bu hafta özellikle nakit akışınızı kontrol altında tutun ve risk almayın. Ailenizin veya sevdiklerinizin duygusal ihtiyaçlarını göz ardı etmekten kaçının. Eşinizi ya da partnerinizi aldatmanız ilerleyen günlerde sizi psikolojik olarak rahatsız edecektir. Bir anlık heves uğruna tüm düzeninizden olabilirsiniz. haftasonuna doğru sosyal etkinliklere katılabilir ve dostlarınız ile keyifli vakit geçirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU

Sevgili Oğlak; haftaya çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarınızla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Ailenizle, evinizle ilgili güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta ortasında; ortaklık, evlilik, mahkeme konuları gündeminize gelebilir. Aşk hayatınızda ani gelişmelere hazır olun, hayallerinizin aşkıyla tanışabilirsiniz. Hafta sonunda; finans, okültizm, ameliyat, cinsellik konuları gündeminize gelebilir. Maddi kazançlarınızla ilgili bazı krizler yaşanabilir.

Bu hafta odağınız yabancı bir ülkeye seyahat etmek veya iş hayatınızda yeni ortaklıklar kurmak olabilir. Bir süredir mesai harcadığınız bir konuda beklediğiniz bir haberi gecikmeli de olsa alacak ve rahatlayacaksınız. Hafta ortası finansal getirisi de olacak bir organizasyonda yer alabilirsiniz. Hafta sonu ise partnerinizden başka kimseye söz vermeyin.

KOVA BURCU

Sevgili Kova; haftaya aşk, çocuk, hobi, tatil konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Yakın çevrenizle ilgili şanslar sizinle olacak. Hafta ortasında; maddi kaynaklarınızla ilgili kalıcı gelir elde edebileceğiniz fırsatlar sizinle olacak. Ev alabilirsiniz. Ev değişikliği yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler gerçekleşebilir. Hafta sonunda, ortaklık, partner, evlilik, mahkeme konuları gündeminize gelebilir. Çalışma hayatınızda bazı değişimler gerçekleşebilir. Mide rahatsızlıklarınıza dikkat etmelisiniz.

Bu hafta özellikle eşiniz ya da partnerinizin size her konuda destek olmasına ve yanınızda durmasına ihtiyacınız olabilir. Onun bu haftaki tutumu belki de ilişkinin devamı yada noktası olacaktır. Bu hafta birine borç para vermek yada birinden borç almak çok da akıllıca olmayacaktır. Her iki durumda da sıkıntılar yaşanacak ve araya kırgınlıklar küslükler girebilecektir. hafta sonu kendinize zaman ayırmalı, dingin ve sakin bir ortamda vakit geçirmelisiniz.

BALIK BURCU

Sevgili Balık; haftaya ev, aile, gayrimenkul konularıyla ilgilenerek başlayabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili şans sizinle olacak. Maddi açıdan korunuyorsunuz. Hafta ortasında; aşk, çocuk, hobi, tatil, borsa konularıyla ilgilenebilirsiniz. Bahsettiğim konularda kalıcı kararlar alabilirsiniz. Seyahat, yakın çevre, kardeşler, eğitim, aşk gündeminize gelebilir. Ani evlilik kararı alabilirsiniz. Hafta sonunda; çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar, evcil hayvanlarla ilgili konular gündeminize gelebilir. Partnerinizle güzel zaman geçirebilirsiniz.

Haftanız eğlence ve keyif dolu geçecek. Bu hafta işe odaklanmak sizin için çok zor olacak ve zamanınızı aileniz ve arkadaşlarınızla geçirmek isteyeceksiniz. Parasal anlamda bu hafta eliniz bollaşabilir ancak siz gene de gereksiz harcamalardan uzak durmaya bakın. Hafta ortasında özellikle baş ve boğaz ağrısı şikayetleriniz olabilir. Hafta sonu eşiniz yada partneriniz ile şehir dışına bir kaçamak her ikinize de çok iyi gelecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*